Mühendislik

Model Tasarım


Model Tasarım
Otomotiv ve yan sanayi ürünlerinin tasarımlarına uzman olduğumuz konularda katılımda bulunarak, otomotiv parçalarının Kalite, Ömür ve Maliyetine katkı sağlıyoruz. CATIA V5 tasarım programı ile müşterilerimizle aynı resim platformunda çalışmaktayız.

Konsept ürün tasarımı; yeni bir ürün çıkarmak isteyen veya hazırda olan bir üründe tasarım değişikliğine gitmek isteyen müşterimizle ortak yürüttüğümüz bir çalışmadır. Müşteri, konsept model çizebilmemiz için ürünle ilgili bizi bilgilendirir; internetten bulunmuş görsel fotoğraflar, müşterinin çizdiği skeçler veya bunların hiçbiri olmadan sadece hayal ettiği ürünler bile bizim ürünü yaratmamız için yeterlidir. Müşterilerimizle birebir görüşmeler yapıp üretilmek istenen ürünü anladıktan sonra bu ürünün 3D modelini çiziyoruz ve nihai ürünü meydana getiriyoruz.

 

Galeri

İnsan #Kaynakları

Omeganın amacı ve hedefleriyle, çalışanlarının ihtiyaç ve beklentilerini uyumlulaştırabilme yolunda, yönetimin karar almasında güçlü bir insan kaynakları stratejisi oluşturmaktır. Sizlerle tanışmak ve çalışmak için heyecan içindeyiz.

Yeniliklerden #Haberdar ol

Bültenimize kayıt olun ve bilgi alın, sizi asla spam postalarla meşgul etmiyoruz.